Ogłoszenia – X Niedziela zwykła – 6 czerwca 2021 r.

Ogłoszenia – X Niedziela zwykła – 6 czerwca 2021 r.

 1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania.
 2. Trwamy na modlitwie dziękczynnej za dar Eucharystii przeżywając Oktawę Bożego Ciała. Codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 odprawiamy procesję eucharystyczną wokół kościoła. Dziś, procesja eucharystyczna po nabożeństwie o godz. 17.30. Całym sercem dziękuję za przygotowanie ołtarzy na Uroczystość Bożego Ciała, jak również za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
 3. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Msza św. z poświęceniem wianków o godz. 18.00.
 4. W piątek, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Podczas nabożeństwa czerwcowego zostanie odnowiony Akt Poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje post.
 5. W sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny.
 6. Po nabożeństwie czerwcowym, w dni powszednie, jest odmawiany różaniec w int. powołań kapłańskich i zakonnych.  
 7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 10.00 w kaplicy.
 8. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego wizerunku zakończyła nawiedzanie mieszkańców Al. Racławickich i Kwiatowej. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona 13 czerwca, o godz. 12.00 i po tej Mszy św. Matka Boża rozpocznie nawiedzanie mieszkańców ul. 1-go Maja, rozpoczynając od strony Pasieki. Dziękuję za złożoną ofiarę na potrzeby parafii w wys. 170 zł.
 9. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne. Dziękuję za ofiarę indywidualną w wys. 1 000 zł. Ofiary można również wpłacać na konto parafialne.
 10. Wszystkich polecamy na modlitwie patronom naszej parafii, św. Ap. Piotrowi i Pawłowi oraz Matce Bożej Nieustającej Pomocy. Wszystkich proszę o modlitwę w int. całej służby zdrowia oraz o łaskę zdrowia dla dotkniętych chorobą i cierpieniem.
 11. Intencje papieskie – Czerwiec – ewangelizacyjna: Za młodych, którzy przygotowują się do małżeństwa wspierani przez chrześcijańskie wspólnoty, aby wzrastali w miłości i byli wobec siebie nawzajem wielkoduszni, wierni i cierpliwi.