Ogłoszenia – XII Niedziela zwykła – 20 czerwca 2021 r.

Ogłoszenia – XII Niedziela zwykła – 20 czerwca 2021 r.

  1. Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego zostanie odprawiona w czwartek o godz. 18.00. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i wychowawców.
  2. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 3 358,73; ofiary indywidualne 450 zł. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  3. We wtorek, 29 czerwca będziemy obchodzić Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, odpust w naszej parafii. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 18.00. Uroczysta Msza św. połączona z procesją eucharystyczną o godz. 18.00. Zachęcam do udziału w procesji bielanki, ministrantów, lektorów i całą asystę. Całą rodzinę parafialną zachęcam byśmy wspólnie uczcili św. Patronów naszej parafii.
  4. W przeddzień odpustu, w poniedziałek 28 czerwca, o godz. 19.30, zostanie odprawiona na cmentarzu Msza św. za zmarłych parafian.
  5. Od pierwszej niedzieli lipca, Msze św. niedzielne będą odprawiane tylko w kościele.
  6. Wszystkich polecamy na modlitwie patronom naszej parafii, św. Ap. Piotrowi i Pawłowi oraz Matce Bożej Nieustającej Pomocy. Wszystkich proszę o modlitwę w int. całej służby zdrowia, o łaskę zdrowia dla dotkniętych chorobą i cierpieniem oraz by ustała zaraza.
  7. Intencje papieskie – Czerwiec:ewangelizacyjna: Za młodych, którzy przygotowują się do małżeństwa wspierani przez chrześcijańskie wspólnoty, aby wzrastali w miłości i byli wobec siebie nawzajem wielkoduszni, wierni i cierpliwi.