Ogłoszenia – XXVII Niedziela zwykła – 3 października 2021 r.

Ogłoszenia – XXVII Niedziela zwykła – 3 października 2021 r.

 1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania;
  • o godz. 12.00, Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii św.,
  • o godz. 17.15, Różaniec rodziców za dzieci.
 2. Przypominamy, że Nabożeństwa różańcowe są odprawiane w naszym kościele, codziennie o godz. 17.15. Całym sercem zachęcam do udziału w tych nabożeństwach. Dzieci i młodzież zachęcam do udziału w konkursie różańcowym. Zachęcam do modlitwy różańcowej w Rodzinach.
 3. Rozpoczynamy konferencje przedmałżeńskie. Spotkania będą się odbywały w niedziele, w Sali spotkań przy kaplicy, o godz. 8.00.
 4. Spotkanie Rady duszpasterskiej, odbędzie się jutro (poniedziałek), o godz. 19.00.
 5. Spotkanie parafialnego Oddziału Caritas, w piątek o godz. 18.30.
 6. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego wizerunku zakończyła nawiedzanie mieszkańców ul. Łukasińskiego. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona 10 października o godz. 12.00 i po tej Mszy św. Matka Boża rozpocznie nawiedzanie mieszkańców ul. Młyńskiej.
  Składam serdeczne Bóg zapłać, za złożoną ofiarę na potrzeby parafii przez mieszkańców ul. Łukasińskiego w wys. 730 zł. i bloku przy ul. Łukasińskiego 6 w wys. 380 zł.
 7. VI Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu „Margaretka”, do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach, odbędzie się 9 października. Wyjazd o godz. 4.30. Zapisy na pielgrzymkę są prowadzone w kancelarii parafialnej.
 8. W przyszłą niedzielę będziemy uroczyście obchodzić XXI Dzień Papieski”, pod hasłem „Nie lękajcie się ”. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na fundusz stypendialny przeznaczony dla zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin. Budujemy w ten sposób żywy pomnik św. Jana Pawła II. O godz. 16.30, w naszym kościele, Koncert Organowy poświęcony Janowi Pawłowi II.
 9. W niedzielę, 17 października będziemy przeżywać, pierwszy dzień Wizytacji kanonicznej naszej parafii, którą przeprowadzi Ks. Bp Wojciech Osial. Całym sercem na ten dzień szczególnej modlitwy zapraszam.
 10. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 11. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2022 r.
 12. Wszystkich proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
 13. Intencje papieskie: Październik ewangelizacyjna: Aby każda ochrzczona osoba angażowała się w ewangelizację, będąc otwartym na misje świadkiem Ewangelii.