Ogłoszenia – XXVIII Niedziela zwykła – 10 października 2021 r.

Ogłoszenia – XXVIII Niedziela zwykła – 10 października 2021 r.

 1. Przeżywamy XXI Dzień Papieski”, pod hasłem „Nie lękajcie się ”. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na fundusz stypendialny przeznaczony dla zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin. Budujemy w ten sposób żywy pomnik św. Jana Pawła II. O godz. 16.30, w naszym kościele, Koncert Organowy poświęcony Janowi Pawłowi II.
 2. Spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii św. i ich rodziców, odbędzie się dziś o godz. 11.15 w kaplicy, podczas tego spotkania dzieci otrzymają różańce.
 3. W czwartek, modlitwą różańcową ogarniemy wszystkich Pracowników Oświaty,
 4. W sobotę, 43 rocznica wyboru Kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.
 5. Przypominamy, że Nabożeństwa różańcowe są odprawiane w naszym kościele, codziennie o godz. 17.15. Całym sercem zachęcam do udziału w tych nabożeństwach. Zachęcam do modlitwy różańcowej w Rodzinach.
 6. Trwają konferencje przedmałżeńskie. Spotkania odbywają się w niedziele, w Sali spotkań przy kaplicy, o godz. 8.00.
 7. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego wizerunku zakończyła nawiedzanie mieszkańców ul. Łukasińskiego. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona dziś o godz. 12.00 i po tej Mszy św. Matka Boża rozpocznie nawiedzanie mieszkańców ul. Młyńskiej.
  Składam serdeczne Bóg zapłać, za złożoną ofiarę na potrzeby parafii przez mieszkańców ul. Łukasińskiego w wys. 730 zł. i bloku przy ul. Łukasińskiego 6 w wys. 380 zł. 
 8. W przyszłą niedzielę, 17 października, będziemy przeżywać pierwszy dzień Wizytacji kanonicznej naszej parafii, którą przeprowadzi Ks. Bp Wojciech Osial. Całym sercem na ten dzień szczególnej modlitwy zapraszam. O godz. 15.00, w przyszłą niedzielę, spotkamy się z Ks. Biskupem na cmentarzu, by Koronką do Miłosierdzia Bożego modlić się za zmarłych z naszych rodzin.
 9. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 10. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2022 r.
 11. Wszystkich proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
 12. Intencje papieskie: Październik ewangelizacyjna: Aby każda ochrzczona osoba angażowała się w ewangelizację, będąc otwartym na misje świadkiem Ewangelii.