Ogłoszenia – XXIX Niedziela zwykła – 17 października 2021 r.

Ogłoszenia – XXIX Niedziela zwykła – 17 października 2021 r.

 1. Przeżywamy pierwszy dzień Wizytacji kanonicznej naszej parafii, którą przeprowadza Ks. Bp Wojciech Osial. Jest to dzień szczególnej modlitwy całej Wspólnoty parafialnej pod przewodnictwem Ks. Biskupa. Otaczamy wdzięczną modlitwą Biskupa i prosimy by błogosławił naszej Rodzinie parafialnej.
  O godz. 15.00, spotkamy się z Ks. Biskupem na cmentarzu, by Koronką do Miłosierdzia Bożego modlić się za zmarłych z naszych rodzin.
  Druga część Wizytacji, odbędzie się w dn. 9 i 10 listopada.
 2. Dziś 50 rocznica beatyfikacji św. Maksymiliana Kolbe, patrona naszej kaplicy.
 3. Jutro, Święto św. Łukasza Ewangelisty, modlitwą różańcową ogarniemy wszystkich Pracowników Służby Zdrowia.
 4. W piątek, Wspomnienie św. Jana Pawła II.
 5. Trwają konferencje przedmałżeńskie. Spotkania odbywają się w niedziele, w Sali spotkań przy kaplicy, o godz. 8.00.
 6. Przyjmujemy intencje na całoroczną modlitwę za zmarłych, tzw. wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach, modlimy się przez cały rok w drugą niedzielę miesiąca przed Mszą św. o godz. 18.00, a Msza św. wieczorna jest sprawowana za zmarłych polecanych w wypominkach.
 7. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu na terenie kościoła i kaplicy.
 8. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 3 492,90. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 9. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2022 r. i wkłady do zniczy Caritas. Zachęcam, aby na grobach naszych bliskich pojawił się, choć jeden znicz Caritas.
 10. Wszystkich proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
 11. Intencje papieskie: Październik ewangelizacyjna: Aby każda ochrzczona osoba angażowała się w ewangelizację, będąc otwartym na misje świadkiem Ewangelii.