Ogłoszenia – XXX Niedziela zwykła – 24 października 2021 r.

1. Przeżywamy Światowy Dzień Misyjny, naszą modlitwą i ofiarami składanymi do puszek, wspieramy Dzieło misyjne Kościoła.
  2. Spotkanie Kół Żywego Różańca, dziś o godz. 16.30.
  3. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego wizerunku zakończyła nawiedzanie mieszkańców ul. Młyńskiej. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona 31 października o godz. 12.00 i po tej Mszy św. Matka Boża rozpocznie nawiedzanie mieszkańców ul. Słowackiego.
  4. Spotkanie Akcji Katolickiej, w środę po wieczornej Mszy św.
  5. Przyjmujemy intencje na całoroczną modlitwę za zmarłych, tzw. wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach, modlimy się przez cały rok w drugą niedzielę miesiąca przed Mszą św. o godz. 18.00, a Msza św. wieczorna jest sprawowana za zmarłych polecanych w wypominkach.
  6. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu na terenie kościoła i kaplicy.
  7. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2022 r. i wkłady do zniczy Caritas. Zachęcam, aby na grobach naszych bliskich pojawił się, choć jeden znicz Caritas.
  8. Przed nami Uroczystość Wszystkich św. i Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Bardzo proszę, byśmy porządkując groby naszych bliskich, pamiętali o tym, że śmieci należy umieszczać wyłącznie w wyznaczonych do tego miejscach. Zabronione jest wyrzucanie śmieci za ogrodzenie cmentarza. Należy śmieci segregować i ograniczać ich ilość na cmentarzu, który jest miejscem świętym, uświęconym modlitwą i mogiłami naszych bliskich.
  9. Wszystkich proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
  10. Intencje papieskie: Październik ewangelizacyjna: Aby każda ochrzczona osoba angażowała się w ewangelizację, będąc otwartym na misje świadkiem Ewangelii.