Ogłoszenia – XXXIII Niedziela zwykła – 14 listopada 2021 r.

1. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, dziś o godz. 11.15.
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, dziś o godz. 16.00, w kościele.
  3. Nabożeństwo wypominkowe, dziś o godz. 17.15, a o godz. 18.00 Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  4. Przypominamy, że przez cały listopad można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy w intencjach Ojca św. Należy być w stanie łaski uświęcającej i wolnym od przywiązania do grzechu. Odpust ten można ofiarować jedynie za zmarłych.
  5. Bardzo proszę, byśmy porządkując groby naszych bliskich, pamiętali o tym, że śmieci należy umieszczać wyłącznie w wyznaczonych do tego miejscach. Zabronione jest wyrzucanie śmieci za ogrodzenie cmentarza. Śmieci należy segregować i ograniczać ich ilość na cmentarzu, który jest miejscem świętym, uświęconym modlitwą i mogiłami naszych bliskich.
  6. Przyjmujemy intencje na całoroczną modlitwę za zmarłych, tzw. wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach, modlimy się przez cały rok w drugą niedzielę miesiąca przed Mszą św. o godz. 18.00, a Msza św. wieczorna jest sprawowana za zmarłych polecanych w wypominkach.
  7. W czwartek, Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, patronki Grupy Cytrynowej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. W tym dniu, będziemy modlić się przy jej relikwiach w intencji naszej młodzieży.
  8. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  9. W przyszłą niedzielę, w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, zostanie poświęcony opłatek na stół wigilijny.
  10. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  11. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2022 r.
  12. Wszystkich proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
  13. Intencje papieskie: Listopad Intencja powszechna: Módlmy się, aby osoby cierpiące na depresję znajdowały u wszystkich wsparcie i światło, otwierające na życie.