Ogłoszenia – II Niedziela Adwentu – 5 grudnia 2021 r.

Ogłoszenia – II Niedziela Adwentu – 5 grudnia 2021 r.

 1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania; o godz. 17.30, Różaniec rodziców za dzieci.
 2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, dziś o godz. 16.00. 
 3. Przeżywamy adwent – czas pobożnego i radosnego oczekiwania na uroczysty obchód świąt Bożego Narodzenia, czas szczególnej refleksji nad Tajemnicą Wcielenia. Msze św. o Najświętszej Maryi Pannie w adwencie zwane roratami są odprawiane w dni powszednie o godz. 6.00. Zachęcam dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w roratach. Rekolekcje adwentowe będziemy przeżywać 19, 20 i 21 grudnia. Sprawę rekolekcji powierzam modlitwie całej wspólnoty parafialnej.
 4. W środę, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i zakończenie Roku św. Józefa. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 16.00 i 18.00. O godz. 6.30 zaśpiewamy Po każdej Mszy św. odmówimy Akt zawierzenia się św. Józefowi.
 5. Radni naszej parafii roznoszą opłatek na stół wigilijny. Proszę o życzliwe przyjęcie tego poświęconego chleba wraz z życzeniami świątecznymi.
 6. Dziś po każdej Mszy św., zbiórka ofiar do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
 7. Parafialny Oddział Caritas, wznawia swoją działalność. Chętnych, którzy chcą tworzyć tę wspólnotę, zapraszam na spotkanie w dniu 17 grudnia 2021r. o godz. 18.30.
 8. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 9. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2022 r. i świece Caritas na stół wigilijny
 10. Zachęcam do modlitwy w intencji całej Służby Zdrowia oraz o łaskę zdrowia dla wszystkich dotkniętą chorobą i cierpieniem. Proszę o modlitwę, aby ustała zaraza
 11. Intencje papieskie Grudzień
  Intencja ewangelizacyjna: Katecheci
  Módlmy się za katechetów, powołanych do głoszenia Słowa Bożego, — aby byli jego odważnymi i kreatywnymi świadkami z mocą Ducha Świętego.