Ogłoszenia – III Niedziela Adwentu – 12 grudnia 2021 r.

1. Nabożeństwo wypominkowe, dziś o godz. 17.15.
  2. Rekolekcje adwentowe będziemy przeżywać 19, 20 i 21 grudnia. Sprawę rekolekcji powierzam modlitwie całej wspólnoty parafialnej.
  3. Radni naszej parafii roznoszą opłatek na stół wigilijny. Proszę o życzliwe przyjęcie tego poświęconego chleba wraz z życzeniami świątecznymi.
  4. Spotkanie Rady parafialnej, w czwartek po wieczornej Mszy św.
  5. Parafialny Oddział Caritas, wznawia swoją działalność. Chętnych, którzy chcą tworzyć tę wspólnotę, zapraszam na spotkanie w piątek  o godz. 18.30.
  6. Spotkanie opłatkowe dla osób starszych oraz samotnych, odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00. Całym sercem na to spotkanie zapraszamy.
  7. Po każdej Mszy św., młodzież rozprowadza sianko na stół wigilijny, a od przyszłej niedzieli również ozdoby świąteczne.
  8. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  9. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2022 r.
  10. Zachęcam do modlitwy w intencji całej Służby Zdrowia oraz o łaskę zdrowia dla wszystkich dotkniętą chorobą i cierpieniem. Proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
  11. Intencje papieskie
    Intencja ewangelizacyjna: Katecheci
    Módlmy się za katechetów, powołanych do głoszenia Słowa Bożego, — aby byli jego odważnymi i kreatywnymi świadkami z mocą Ducha Świętego.