Ogłoszenia – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 2 stycznia 2022 r.

1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania. Różaniec rodziców za dzieci o godz. 17.30.
  2. W czwartek, Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. według porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy.
  3. Najbliższy piątek, będzie pierwszym w miesiącu. Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 7.30 i 17.30. Spowiedź św. od godz. 7.00 i 16.30.
  4. W przyszłą niedzielę, Święto Chrztu Pańskiego. Podczas Mszy św. o godz. 10.30, będzie się z nami modlił Zespół Ludowy ze Szczawina.
  5. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych wraz z rodzicami, odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 11.15, a spotkanie kandydatów do bierzmowania o godz. 16.00.
  6. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  7. Zachęcam do modlitwy w intencji całej Służby Zdrowia oraz o łaskę zdrowia dla wszystkich dotkniętych chorobą i cierpieniem. Proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
  8. Dziękuję za dar wspólnej modlitwy i spotkania z rodzinami naszej parafii przy okazji wizyty duszpasterskiej.
  9. Ofiary składane przy okazji kolędy, zostaną przeznaczone na inwestycje związane z cmentarzem parafialnym.
  10. Intencje papieskie
    Styczeń ewangelizacyjna: Aby Pan dał nam łaskę życia w głębokim wzajemnym szacunku z siostrami i braćmi innych religii, w postawie modlitwy za siebie nawzajem i otwartości na wszystkich.