Ogłoszenia – III Niedziela zwykła – 23 stycznia 2022 r.

1. Spotkanie Kół Żywego Różańca, dziś o godz. 16.30. Różaniec rodziców za dzieci, o godz., 17.30.
  2. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego wizerunku zakończyła nawiedzanie mieszkańców ul. Krasickiego. Dziękuję za złożoną ofiarę w wys. 2 110 zł. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona dziś, o godz. 12.00 i po tej Mszy św. Matka Boża rozpocznie nawiedzanie mieszkańców ul. Mickiewicza, początek od nr najniższych.
  3. Organizujemy IX Konkurs Kolęd i Pastorałek. Przesłuchania uczestników, 29 stycznia od godz. 9.30, w Sali pod kaplicą. Koncert Laureatów 30 stycznia o 16.30 w kościele. Szczegóły i regulamin na stronie internetowej parafii.
  4. Dziękuję za dar wspólnej modlitwy i spotkania z rodzinami naszej parafii przy okazji wizyty duszpasterskiej.
  5. Proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
  6. Intencje papieskie. Styczeń Módlmy się, aby wszystkie osoby, które doświadczają dyskryminacji i prześladowań na tle religijnym, znalazły w społeczeństwach, w których żyją, uznanie własnych praw i godności, która rodzi się z bycia braćmi.