Ogłoszenia – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 17 kwietnia 2022 r.

1. Przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Całym sercem dziękuję wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w świętym Triduum Paschalnym.
  2. Składam serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła i kaplicy na święta. Dziękuję za wykonanie dekoracji i ułożenie kwiatów.
  3. Jutro Msze św. wg porządku niedzielnego.
  4. Nowenna do Miłosierdzia Bożego, dziś i jutro o godz. 17.30, przez dni Oktawy wielkanocnej po wieczornej Mszy św., a w piątek o 15.00.
  5. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego wizerunku kontynuuje nawiedzanie mieszkańców Osiedla Narutowicza, obecnie jest w bloku 85D. Dziękuję za składane ofiary na potrzeby parafii. Proszę aby podczas nawiedzenia, wypraszać dar pokoju dla świata.
  6. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, w przyszłą niedzielę o godz. 11.15, w kaplicy.
  7. Spotkanie Kół Żywego Różańca, w przyszłą niedzielę o godz. 16.30.
  8. Dziękuję serdecznie za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  9. W najbliższy piątek, ze względu na Oktawę wielkanocną nie obowiązuje post.
  10. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, za ofiary złożone na kwiaty do „Grobu Pańskiego”: Podatkówek – 570 zł., ofiary indywidualne 280 zł.
  11. Całym sercem dziękuję za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 5 875,30. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  12. Wszystkich proszę o modlitwę, o dar pokoju dla świata.
  13. Intencje papieskie:  Kwiecień -Za służby medyczne: Módlmy się, aby rządy i lokalne wspólnoty wspierały zaangażowanie służb medycznych w opiekę nad osobami chorymi i starszymi, szczególnie w najuboższych krajach.