Ogłoszenia – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 24 kwietnia 2022 r.

Ogłoszenia – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 24 kwietnia 2022 r.

  1. Przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia po każdej Mszy św. odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. O godz. 17.30, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Dziś zbiórka ofiar do puszek na Caritas.
  2. Caritas Polska, organizuje akcję „Paczka dla Ukrainy”. Jeśli ktoś chciałby taką paczkę przygotować, to prosimy pobrać z kancelarii specjalnie przygotowane na ten cel pudełko kartonowe, i przygotowaną paczkę przynieść do Sali przy kaplicy.
  3. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, dziś o godz. 11.15, w kaplicy.
  4. Spotkanie Kół Żywego Różańca, dziś o godz. 16.30.
  5. W najbliższą środę, po wieczornej Mszy św., spotkanie uczestników rowerowej pielgrzymki do Ostrej Bramy.
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nabożeństwa majowe, które będą odprawiane codziennie po wieczornej Mszy św. a w niedziele i uroczystości o godz. 17.40. W środy nabożeństwo majowe będzie połączone z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do śpiewania Litanii do Matki Bożej przy krzyżach i kapliczkach. Proszę o ustalanie terminu Mszy św., odprawianych przy krzyżach i kapliczkach
  7. Wszystkich proszę o modlitwę, o dar pokoju dla świata.
  8. Intencje papieskie:  Kwiecień – Za służby medyczne: Módlmy się, aby rządy i lokalne wspólnoty wspierały zaangażowanie służb medycznych w opiekę nad osobami chorymi i starszymi, szczególnie w najuboższych krajach.