Ogłoszenia – IV Niedziela wielkanocna – 08 maja 2022 r.

Ogłoszenia – IV Niedziela wielkanocna – 08 maja 2022 r.

 1. Dzisiejszą niedzielą, rozpoczynamy kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele.
 2. Nabożeństwa majowe, są odprawiane codziennie po wieczornej Mszy św. a w niedziele i uroczystości o godz. 17.40. W środy nabożeństwo majowe jest połączone z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do śpiewania Litanii do Matki Bożej przy krzyżach i kapliczkach. Proszę o ustalanie terminu Mszy św., odprawianych przy krzyżach i kapliczkach.
 3. Msze św. przy krzyżach i kapliczkach w nadchodzącym tygodniu:
  • Budzyń, we wtorek o godz. 19.00
  • Buszkówek, w czwartek o godz. 19.00.
  • Wola Popowa Górna, w piątek o godz. 19.00
 4. Spotkanie dzieci przygotowujących się do Rocznicy Pierwszej Komunii św., dziś o godz. 11.15 w kaplicy.
 5. W przyszłą niedziele o godz. 10.30, będziemy przeżywać Uroczystość Pierwszej Komunii św. Proszę o umożliwienie udziału w tej Mszy św. rodzicom i gościom dzieci pierwszokomunijnych.
 6. 30 maja, z kościoła Sióstr Bernardynek w Łowiczu, wyruszy 367 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę są prowadzone w kancelarii parafialnej. Jednocześnie informujemy, że zostanie zorganizowana autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę w sobotę 04 czerwca, na powitanie pielgrzymów pieszych, będzie to jednocześnie ogólnopolska pielgrzymka Kół Żywego Różańca na Jasną Górę. Zapisy na tę pielgrzymkę również w kancelarii parafialnej.
 7. Całym sercem dziękuję za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu w Domu Jana Pawła II, w kaplicy i pomieszczeniach przy kaplicy oraz na placu przy kościele i kaplicy.
 8. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne. Dziękuję jednocześnie za ofiarę indywidualną w wys. 200 zł.
 9. Wszystkich proszę o modlitwę, o zakończenie wojny w Ukrainie i dar pokoju dla świata.
 10. Intencje papieskie:  Maj: O wiarę dla młodych ludzi: Módlmy się, aby młodzi ludzie, wezwani do pełni życia, odkryli Maryjny styl życia, który prowadzi do zasłuchania, głębokiego rozeznania, odwagi wiary i oddania służbie.