Ogłoszenia – V Niedziela wielkanocna – 15 maja 2022 r.

Ogłoszenia – V Niedziela wielkanocna – 15 maja 2022 r.

 1. Dziś o godz. 10.30, Uroczystość Pierwszej Komunii św., dziękuję rodzicom, katechetom, nauczycielom i wychowawcom za przygotowanie dzieci na ten dzień, wszystkim, którzy pod opieką Ks. Jakuba natrudzili się by ten dzień dobrze przygotować składam serdeczne Bóg zapłać. Dzieci i ich rodziców polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej. Darem dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców dla parafii są naczynia liturgiczne. Msze św. z udziałem dzieci w „białym tygodniu” o godz. 18.00. Litania do Matki Bożej w „białym tygodniu”, będzie śpiewana podczas Mszy św. o godz. 18.00.
 2. Msze św. przy krzyżach i kapliczkach w nadchodzącym tygodniu:
  • Przy Trzech Krzyżach, jutro o godz. 18.30
  • Dobrzelin – Cukrownia, we wtorek o godz. 19.00.
  • Wola Popowa Dolna, w środę o godz. 19.00
 3. 30 maja, z kościoła Sióstr Bernardynek w Łowiczu, wyruszy 367 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę są prowadzone w kancelarii parafialnej. Jednocześnie informujemy, że zostanie zorganizowana autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę w sobotę 04 czerwca, na powitanie pielgrzymów pieszych, będzie to jednocześnie ogólnopolska pielgrzymka Kół Żywego Różańca na Jasną Górę. Zapisy na tę pielgrzymkę również w kancelarii parafialnej.
 4. Całym sercem dziękuję za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu na placu przy kościele i kaplicy.
 5. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 3 985,60. Ofiary te zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
 6. Wszystkich proszę o modlitwę, o zakończenie wojny w Ukrainie i dar pokoju dla świata.
 7. Intencje papieskie: Maj: O wiarę dla młodych ludzi: Módlmy się, aby młodzi ludzie, wezwani dopełni życia, odkryli Maryjny styl życia, który prowadzi do zasłuchania, głębokiego rozeznania, odwagi wiary i oddania służbie.