Ogłoszenia – XII Niedziela zwykła – 19 czerwca 2022 r.

Ogłoszenia – XII Niedziela zwykła – 19 czerwca 2022 r.

 1. Trwamy na modlitwie dziękczynnej za dar Eucharystii przeżywając Oktawę Bożego Ciała. Codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 odbywa się procesja eucharystyczna wokół kościoła. Dziś, procesja eucharystyczna po nabożeństwie o godz. 17.30. Całym sercem dziękuję za przygotowanie ołtarzy na Uroczystość Bożego Ciała jak również za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
 2. W najbliższy wtorek, 21 czerwca, cała nasza wspólnota parafialna jest zaproszona do modlitwy o powołania. Po Mszy św. o godz. 7.30, rozpoczniemy w kościele uroczystą, całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu, którą zakończymy różańcem o godz. 17.00; o godz. 18.30, Ks. Bp Wojciech Osial, udzieli Sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Młodzież polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej. Msze św. o 17.30 i 18.00, zostaną odprawione w kaplicy,  a nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 18.30.
 3. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała i Uroczystość Narodzenia św.  Jana Chrzciciela, przeniesiona z 24 czerwca. Msza św. z poświęceniem wianków o godz. 18.00.
 4. W piątek, 24 czerwca, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. na zakończenie Roku szkolnego i katechetycznego, o godz. 8.00. Zapraszamy do udziału w tej dziękczynnej Mszy św. dzieci, młodzież, nauczycieli i wychowawców. W tym dniu nie obowiązuje post.
 5. W sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
 6. Spotkanie Kół Żywego Różańca, w przyszłą niedzielę o godz. 16.30.
 7. Stowarzyszenie Matki Bożej Bolesnej, zaprasza na pielgrzymkę do Obór, na odpust M.B. Szkaplerznej w dniu 16 lipca 2022 r.
 8. Od przyszłej niedzieli, przez czas wakacji, Msze św. niedzielne będą odprawiane tylko w kościele.
 9. W niedzielę 03 lipca, zostanie zorganizowana „Biesiada u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada będzie połączona z zabawą fantową; wszystkich, którzy chcieliby przekazać jakieś rzeczy na fanty lub pomóc w organizowaniu biesiady, prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
 10. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 3 730,80 oraz za ofiarę indywidualną w wys. 300 zł. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 11. Wszystkich proszę o modlitwę, o zakończenie wojny w Ukrainie i dar pokoju dla świata.
 12. Intencje papieskie: CZERWIEC Za rodziny: Módlmy się za rodziny chrześcijańskie na całym świecie, aby przez konkretne gesty żyły bezinteresowną miłością i świętością w codzienności.