Ogłoszenia – XIII Niedziela zwykła – 26 czerwca 2022 r.

1. Spotkanie Kół Żywego Różańca, dziś o godz. 16.30. Kołom Żywego Różańca dziękuję za dar, w postaci obrusów ołtarzowych do kościoła.
  2. Stowarzyszenie Matki Bożej Bolesnej, zaprasza na pielgrzymkę do Obór, na odpust B. Szkaplerznej w dniu 16 lipca 2022 r.
  3. Od dzisiejszej niedzieli, przez czas wakacji, Msze św. niedzielne będą odprawiane tylko w kościele.
  4. We wtorek o godz. 19.30, zostanie odprawiona na cmentarzu, wigilijna odpustowa Msza św. za zmarłych parafian.
  5. W środę, 29 czerwca, będziemy obchodzić Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, odpust w naszej parafii. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 18.00. Uroczysta Msza św. połączona z procesją eucharystyczną o godz. 18.00. Zachęcam do udziału w procesji bielanki, ministrantów, lektorów i całą asystę. Całą rodzinę parafialną zachęcam byśmy wspólnie uczcili św. Patronów naszej parafii i 240–stą rocznicę konsekracji naszego kościoła. Nowenna nieustanna o godz. 17.45.
  6. W tym tygodniu przypadają: pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca;
    • piątek – spowiedź św. od godz. 7.00 i 15.30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7.30 i 17.30. Wizyty u chorych od godz. 9.00; proszę o zgłaszanie chorych;
    • sobota – Msze św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00 i 17.30. Po Mszy św. o godz. 18.00, odmówimy różaniec wynagradzający, który rozpocznie czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do godz. 21.00
  7. W przyszłą niedzielę, 03 lipca, zostanie zorganizowana „Biesiada u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada będzie połączona z zabawą fantową; wszystkich, którzy chcieliby przekazać jakieś rzeczy na fanty lub pomóc w organizowaniu biesiady, prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
    Program Biesiady:

• Wspólne biesiadowanie – 16.00 – 19.00
    • Zabawa fantowa od godz. 16.00
    • Występy Kapel i Zespołów
    • Grillowanie
    • Festiwal ciast
    • Gry i zabawy dla dzieci
    • Msza św. w int. sponsorów i ofiarodawców – 19.00 (nie będzie Mszy św. o godz.18.00)
    • Zabawa taneczna – 20.00 – 22.00
  8. Rozpoczęły się zapisy na młodzieżową, pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę.
  9. Całym sercem dziękuję za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i
  10. Proboszcz z Suserza zaprasza na Dzień chorego, który będzie miał miejsce w najbliższą sobotę, 2 lipca. Msze św. z sakramentem namaszczenia chorych o godz. 8.00; 10.00 i 12.00.
  11. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.
  12. Wszystkich proszę o modlitwę, o zakończenie wojny w Ukrainie i dar pokoju dla świata.
  13. Intencje papieskie: Lipiec – Za osoby starsze: Módlmy się za osoby starsze, które są fundamentem życia i pamięcią narodu, aby ich doświadczenie i mądrość pomogły młodszym patrzeć w przyszłość z nadzieją i odpowiedzialnością.