Ogłoszenia – XIV Niedziela zwykła – 3 lipca 2022 r.

Ogłoszenia – XIV Niedziela zwykła – 3 lipca 2022 r.

 1. Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, po każdej Mszy św. modlitwa o powołania;
 2. W dniu dzisiejszym organizujemy „Biesiadę u Apostołów Piotra i Pawła”; od godz. 11.00 będziemy przygotowywać plac na biesiadę, komu czas i siły pozwalają, zapraszam do pomocy. Środki pozyskane podczas trwania Biesiady, zostaną przeznaczone na działalność duszpasterską w naszej parafii.
  Program Biesiady będzie następujący:

  • 16.00 – 18.45 – zabawa fantowa (o 18.45, losowanie głównych nagród);
  • 16.00 – 19.00 – występy kapel ludowych i zespołów muzycznych;
  • 19.00 – Msza św. w int. darczyńców;
  • 20.00 – 22.00 – wspólna zabawa.
 3. Dziękuję ofiarodawcom i sponsorom oraz wszystkim, którzy swoją modlitwą i ofiarną pracą wspierają nasze parafialne, rodzinne spotkanie. Zachęcam do upieczenia ciast by podzielić się nimi z innymi. Mieszkańcom Budzynia i Woli Popowej przy Budzyniu, dziękuję za ofiarę na ten cel w wys. 726 zł.
 4. Jutro o godz. 19.00, spotkanie Rady Duszpasterskiej.
 5. Stowarzyszenie Matki Bożej Bolesnej, zaprasza na pielgrzymkę do Obór, na odpust B. Szkaplerznej w dniu 16 lipca 2022 r. Zapisy w kancelarii parafialnej
 6. W środę, po Mszy św. o godz. 7.30, wyruszy pierwsza pielgrzymka rowerowa do Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Wilnie. Pielgrzymów polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej.
 7. Rozpoczęły się zapisy na młodzieżową, pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę.
 8. Całym sercem dziękuję za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i
 9. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele
 10. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.
 11. Wszystkich proszę o modlitwę, o zakończenie wojny w Ukrainie i dar pokoju dla świata.
 12. Intencje papieskie: LIPIEC
  Za osoby starsze: Módlmy się za osoby starsze, które są fundamentem życia i pamięcią narodu, aby ich doświadczenie i mądrość pomogły młodszym patrzeć w przyszłość z nadzieją i odpowiedzialnością.