Ogłoszenia – XIV Niedziela zwykła – 3 lipca 2022 r.

1. Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, po każdej Mszy św. modlitwa o powołania;
  2. W dniu dzisiejszym organizujemy „Biesiadę u Apostołów Piotra i Pawła”; od godz. 11.00 będziemy przygotowywać plac na biesiadę, komu czas i siły pozwalają, zapraszam do pomocy. Środki pozyskane podczas trwania Biesiady, zostaną przeznaczone na działalność duszpasterską w naszej parafii.
    Program Biesiady będzie następujący:

• 16.00 – 18.45 – zabawa fantowa (o 18.45, losowanie głównych nagród);
    • 16.00 – 19.00 – występy kapel ludowych i zespołów muzycznych;
    • 19.00 – Msza św. w int. darczyńców;
    • 20.00 – 22.00 – wspólna zabawa.
  3. Dziękuję ofiarodawcom i sponsorom oraz wszystkim, którzy swoją modlitwą i ofiarną pracą wspierają nasze parafialne, rodzinne spotkanie. Zachęcam do upieczenia ciast by podzielić się nimi z innymi. Mieszkańcom Budzynia i Woli Popowej przy Budzyniu, dziękuję za ofiarę na ten cel w wys. 726 zł.
  4. Jutro o godz. 19.00, spotkanie Rady Duszpasterskiej.
  5. Stowarzyszenie Matki Bożej Bolesnej, zaprasza na pielgrzymkę do Obór, na odpust B. Szkaplerznej w dniu 16 lipca 2022 r. Zapisy w kancelarii parafialnej
  6. W środę, po Mszy św. o godz. 7.30, wyruszy pierwsza pielgrzymka rowerowa do Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Wilnie. Pielgrzymów polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej.
  7. Rozpoczęły się zapisy na młodzieżową, pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę.
  8. Całym sercem dziękuję za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i
  9. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele
  10. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.
  11. Wszystkich proszę o modlitwę, o zakończenie wojny w Ukrainie i dar pokoju dla świata.
  12. Intencje papieskie: LIPIEC
    Za osoby starsze: Módlmy się za osoby starsze, które są fundamentem życia i pamięcią narodu, aby ich doświadczenie i mądrość pomogły młodszym patrzeć w przyszłość z nadzieją i odpowiedzialnością.