Ogłoszenia – XV Niedziela zwykła – 10 lipca 2022 r.

Ogłoszenia – XV Niedziela zwykła – 10 lipca 2022 r.

  1. Dziś o godz. 17.15 wypominki, a o godz. 18.00, Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  2. Całym sercem dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia naszej parafialnej Biesiady oraz tym, którzy zechcieli wziąć w niej udział. W sposób szczególny dziękuję młodzieży, Radzie duszpasterskiej, Kołom Żywego Różańca, strażakom, wszystkim sponsorom i ofiarodawcom. Wszystkim darczyńcom składam wielkie Bóg zapłać.
  3. Stowarzyszenie Matki Bożej Bolesnej, zaprasza na pielgrzymkę do Obór, na odpust B. Szkaplerznej w dniu 16 lipca 2022 r. Zapisy w kancelarii parafialnej. Wyjazd pielgrzymów, w sobotę o godz. 7.00.
  4. Trwają zapisy na młodzieżową, pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Spotkanie pielgrzymów, w przyszłą niedzielę, 17 lipca, po wieczornej Mszy św.
  5. Pamiętajmy w naszych modlitwach o pielgrzymach ostrobramskich, dziś nawiedzają Sanktuarium Matki Bożej w Studzienicznej k/Augustowa.
  6. Całym sercem dziękuję za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i
  7. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  8. Trwa czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.
  9. Wszystkich proszę o modlitwę, o zakończenie wojny w Ukrainie i dar pokoju dla świata.
  10. Intencje papieskie: LIPIEC Za osoby starsze: Módlmy się za osoby starsze, które są fundamentem życia i pamięcią narodu, aby ich doświadczenie i mądrość pomogły młodszym patrzeć w przyszłość z nadzieją i odpowiedzialnością.