Ogłoszenia – XVII Niedziela zwykła – 24 lipca 2022 r.

Ogłoszenia – XVII Niedziela zwykła – 24 lipca 2022 r.

  1. Dziś, po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów z okazji Wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców; o godz. 17.30 Różaniec.
  2. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego wizerunku zakończyła nawiedzanie mieszkańców ulicy Waryńskiego. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 12.00 i Matka Boża rozpocznie nawiedzanie mieszkańców Oś. Okoniewskiego, rozpoczynając od bloku nr 1.
  3. W przyszłą niedzielę, modlitwą różańcową o godz. 17.30, ogarniemy rodziców i dziadków.
  4. Zachęcam do udziału w XXVII Łowickiej Pieszej Pielgrzymce Młodzieżowej na Jasną Górę, w dn. od 05 do 14 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę, dokonują się w kancelarii i drogą internetową.
  5. Trwa czas letniego wypoczynku i czas żniw. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach oraz pracujących przy żniwach, polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi. Dziękczynienie za zebrane plony, w pierwszą niedzielę września.
  6. Wszystkich proszę o modlitwę, o zakończenie wojny w Ukrainie i dar pokoju dla świata.
  7. Intencje papieskie: LIPIEC
    Za osoby starsze: Módlmy się za osoby starsze, które są fundamentem życia i pamięcią narodu, aby ich doświadczenie i mądrość pomogły młodszym patrzeć w przyszłość z nadzieją i odpowiedzialnością.