Ogłoszenia – XVIII Niedziela zwykła – 31 lipca 2022 r.

Ogłoszenia – XVIII Niedziela zwykła – 31 lipca 2022 r.

 1. Dziś o godz. 17.30, Różaniec dziękczynny w intencji rodziców i dziadków.
 2. Matka Boża w znaku Jasnogórskiego wizerunku zakończyła nawiedzanie mieszkańców ulicy Waryńskiego. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona dziś o godz. 12.00 i Matka Boża rozpocznie nawiedzanie mieszkańców Oś. Okoniewskiego, rozpoczynając od bloku nr 1.
 3. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca;
  • czwartek – Msza św. z modlitwą o powołania o godz. 18.00; po Mszy św. modlitwa do św. Józefa w int. Rodzin.
  • piątek – spowiedź św. od godz. 7.00 i 15.30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7.00 i 17.30. Wizyty u chorych od godz. 9.00; proszę o zgłaszanie chorych;
  • sobota – Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 17.30. Po Mszy św. o godz. 18.00 odmówimy różaniec wynagradzający, który rozpocznie czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do godz. 21.00.
 4. Zachęcam do udziału w XXVII Łowickiej Pieszej Pielgrzymce Młodzieżowej na Jasną Górę w dniach od 05 do 14 sierpnia. Pielgrzymi Grupy Cytrynowej, wyruszą na pątniczy szlak z naszego kościoła w piątek, po Mszy św. o godz. 7.00. Uczestników pielgrzymki polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej.
 5. 15 sierpnia, po Mszy św. o godz. 6.30, wyruszy z naszego kościoła 170 Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Suserzu.
 6. Trwa czas letniego wypoczynku i czas żniw. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach oraz pracujących przy żniwach, polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi. Dziękczynienie za zebrane plony, w pierwszą niedzielę września.
 7. Wszystkich proszę o modlitwę, o zakończenie wojny w Ukrainie i dar pokoju dla świata.
 8. Intencje papieskie: SIERPIEŃ
  Za małych i średnich przedsiębiorców: Módlmy się, aby mali i średni przedsiębiorcy, mocno doświadczeni kryzysem ekonomicznym i społecznym, mieli środki potrzebne do działania i pracy na rzecz wspólnot, w których żyją.