Ogłoszenia – XX Niedziela zwykła – 14 sierpnia 2022 r.

Ogłoszenia – XX Niedziela zwykła – 14 sierpnia 2022 r.

  1. Dziś, przeżywamy Wspomnienie św. Maksymiliana M. Kolbe, patrona naszej kaplicy i 81 rocznica Jego męczeńskiej śmierci. Uroczysta  Msza św. połączona z procesją eucharystyczną o godz. 12.00. Zapraszam do udziału w procesji bielanki, ministrantów oraz całą asystę.
  2. Jutro, Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30; 9.00; 10.30 i 18.00. Poświęcenie ziół i kwiatów po każdej Mszy św. Po Mszy św. o godz. 6.30, wyruszy 170 piesza pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Suserzu. O godz. 6.00 zaśpiewamy Godzinki. Podczas pielgrzymki będziemy prosić Boga, przez wstawiennictwo Matki Najświętszej, o ustanie wojny w Ukrainie i dar pokoju dla świata. Msza św. dla pielgrzymów z Żychlina w Sanktuarium w Suserzu o godz. 10.15. Przewoźnik wykona jeden kurs autokarem do Suserza. Wyjazd z Żychlina o godz. 9.30 i powrót z Suserza o godz. 13.00. Cena biletu 1 zł.
  3. Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę, zostanie zorganizowana 26 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę w kancelarii parafialnej.
  4. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  5. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  6. Trwa czas letniego wypoczynku i czas żniw. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach oraz pracujących przy żniwach, polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi. Dziękczynienie za zebrane plony, w pierwszą niedzielę września, dziękczynienie w Skrzeszewach, w ostatnią niedzielę sierpnia
  7. Wszystkich proszę o modlitwę, o zakończenie wojny w Ukrainie i dar pokoju dla świata
  8. .Intencje papieskie: SIERPIEŃ
    Za małych i średnich przedsiębiorców: Módlmy się, aby mali i średni przedsiębiorcy, mocno doświadczeni kryzysem ekonomicznym i społecznym, mieli środki potrzebne do działania i pracy na rzecz wspólnot, w których żyją.