Ogłoszenia – XXI Niedziela zwykła – 21 sierpnia 2022 r.

Ogłoszenia – XXI Niedziela zwykła – 21 sierpnia 2022 r.

  1. Różaniec dzieci za rodziców, dziś o godz. 17.30.
  2. W piątek, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, Msze św. o godz. 7.00; 9.00 i 18.00. Zapisy na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę są prowadzone w kancelarii parafialnej. Wyjazd pielgrzymów o godz. 6.00.
  3. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 3 498,90 oraz za ofiarę indywidualną w wys. 100 zł. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne..
  4. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  5. Trwa czas letniego wypoczynku i czas żniw. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach oraz pracujących przy żniwach, polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi. Dziękczynienie za zebrane plony, w pierwszą niedzielę września, uroczysta Msza św. o godz. 14.00; dziękczynienie w Skrzeszewach, w przyszłą niedzielę o godz. 12.00. W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św., zbiórka ofiar do puszek jako pomoc rodzinie w remoncie  spalonego mieszkania.
  6. W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św., zbiórka ofiar do puszek jako pomoc rodzinie w remoncie spalonego mieszkania.
  7. Wszystkich proszę o modlitwę, o zakończenie wojny w Ukrainie i dar pokoju dla świata.
  8. Intencje papieskie: SIERPIEŃ Za małych i średnich przedsiębiorców: 
    Módlmy się, aby mali i średni przedsiębiorcy, mocno doświadczeni kryzysem ekonomicznym i społecznym, mieli środki potrzebne do działania i pracy na rzecz wspólnot, w których żyją.