Ogłoszenia – III Niedziela Adwentu – 11 grudnia 2022 r.

1. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, dziś o godz. 11.15.
  2. Nabożeństwo wypominkowe, dziś o godz. 17.20.
  3. Jasełka w wykonaniu dzieci ze Szkoły w Grabowie, w najbliższą sobotę o godz. 14.30, w Sali teatralnej pod kaplicą.
  4. Rekolekcje adwentowe będziemy przeżywać 18, 19 i 20 grudnia. Sprawę rekolekcji powierzam modlitwie całej wspólnoty parafialnej.
  5. Radni naszej parafii roznoszą opłatek na stół wigilijny. Proszę o życzliwe przyjęcie tego poświęconego chleba wraz z życzeniami świątecznymi. Ofiary składane przy tej okazji, będą przeznaczone na zakup opału i opłacenie energii elektrycznej.
  6. Spotkanie Rady duszpasterskiej, w środę o godz. 19.00.
  7. W najbliższą sobotę, będziemy przeżywać parafialny dzień modlitw o powołania. Adoracja Najświętszego Sakramentu od porannej do wieczornej Mszy św. Zachęcam, byśmy szczególnie w tym dniu, modlili się o powołania.
  8. Spotkanie opłatkowe dla osób starszych oraz samotnych, odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00, w Sali pod kaplicą. Całym sercem na to spotkanie zapraszamy.
  9. W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św., młodzież będzie rozprowadzać sianko na stół wigilijny i ozdoby świąteczne.
  10. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  11. W pierwszym tygodniu ferii zimowych, zostanie zorganizowany wyjazd w góry. Szczegóły na plakacie zamieszczonym w gablocie przed kościołem.
  12. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2023 r.
  13. Wszystkich proszę o modlitwę, o zakończenie wojny w Ukrainie i dar pokoju dla świata.
  14. Papieskie intencje: GRUDZIEŃ Za organizacje wolontariackie: Módlmy się, aby organizacje wolontariackie znalazły osoby pragnące zaangażować się w działanie dla wspólnego dobra i szukały nowych sposobów międzynarodowej współpracy.