Ogłoszenia – I Niedziela Wielkiego Postu – 26 luty 2023 r.

1. Rozpoczęliśmy Wielki Post, czas przygotowania do obchodów Świąt wielkanocnych. Nabożeństwa wielkopostne są odprawiane wg następującego porządku:
    • Droga Krzyżowa – w piątki o godz. 17.00 (dzieci i młodzież w kaplicy, dorośli w kościele).
    • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i procesją eucharystyczną, w niedziele o godz. 17.15.
  2. Spotkanie Kół Żywego Różańca, dziś o godz. 16.30.
  3. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca;
    • czwartekMsza św. z modlitwą o powołania o godz. 18.00; po Mszy św. modlitwa do św.. Józefa w int. Rodzin.
    • piątek – spowiedź św. od godz. 7.00 i 15.30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7.30 i 18.00. Wizyty u chorych od godz. 9.00; proszę o zgłaszanie chorych;
    • sobota – Msze św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00 i 17.30. Po Mszy św. o godz. 18.00, odmówimy różaniec wynagradzający, który rozpocznie czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do godz. 21.00.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami, w przyszłą niedzielę o godz. 16.00.
  5. Konferencje przedmałżeńskie, rozpoczną się w przyszłą niedzielę. Spotkania będą się odbywały w Sali przy kaplicy, o godz. 8.00.
  6. Wszystkich proszę o modlitwę, o zakończenie wojny w Ukrainie i dar pokoju dla świata.
  7. Papieskie intencje: LUTY
    Za parafie – Módlmy się, aby parafie, w których centralne miejsce zajmuje komunia, stawały się coraz bardziej wspólnotami wiary, braterskimi i otwartymi na najbardziej potrzebujących.