Ogłoszenia – III Niedziela Wielkiego Postu – 12 marca 2023 r.

1. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, odbędzie się dziś o godz. 11.15 w kaplicy.
  2. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i procesją eucharystyczną, dziś o godz. 17.15.
  3. Jutro, 10-ta rocznica wyboru papieża Franciszka. Ogarnijmy ufną i wdzięczną modlitwą Ojca św., dziękując za Jego posługę w Kościele.
  4. Pielgrzymka do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, zostanie zorganizowana, w sobotę, 18 marca. Wyjazd o godz. 8.15, zapisy w kancelarii parafialnej.
  5. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych.
  6. Rekolekcje wielkopostne będziemy przeżywać od 26 do 29 marca. Sprawę Rekolekcji powierzam modlitwie całej Wspólnoty parafialnej. Rekolekcje w Skrzeszewach, rozpoczną się w przyszłą niedzielę.
  7. W przyszłą niedzielę, będziemy gościć w naszej wspólnocie Siostry Zmartwychwstanki z Mocarzewa.
  8. Mieszkańcom ul. Marii Konopnickiej 2, dziękuję za ofiarę na potrzeby parafii w wys. 150 zł.
  9. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  10. Papieskie intencje: MARZEC
    Za ofiary nadużyć – Módlmy się za tych, którzy cierpią z powodu zła zadanego przez członków wspólnot kościelnych, aby w tym samym Kościele znaleźli konkretną odpowiedź na swój ból i cierpienie.