Ogłoszenia – XI Niedziela zwykła – 18 czerwca 2023 r

Ogłoszenia – XI Niedziela zwykła – 18 czerwca 2023 r

 1. W najbliższy wtorek, 20 czerwca o godz. 18.00, Ks. Bp Andrzej F. Dziuba, udzieli Sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Kandydatów do bierzmowania polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej i jednocześnie dziękuję rodzicom, katechetom oraz Ks. Jakubowi za przygotowanie młodzieży na ten dzień.
 2. W najbliższą środę, 21 czerwca, cała nasza wspólnota parafialna jest zaproszona do modlitwy o powołania. Po Mszy św. o godz. 7.30, rozpoczniemy w kościele uroczystą, całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu, którą zakończymy różańcem o powołania, o godz. 17.00.
 3. Spotkanie Rady duszpasterskiej, w środę o godz. 19.00.
 4. Msza św. dziękczynna na zakończenie Roku szkolnego i katechetycznego, w czwartek, 22 czerwca, o godz. 18.00. Zapraszamy do udziału w tej Mszy św. dzieci, młodzież, nauczycieli i wychowawców.
 5. Spotkanie Kół Żywego Różańca, w przyszłą niedzielę o godz. 16.30.
 6. Matka Boża zakończyła nawiedzanie rodzin mieszkających w bl. przy ulicy Łąkowej 9. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona 09 lipca o godz. 12.00, dziękuję za złożoną ofiarę w wys. 250 zł.
 7. Od przyszłej niedzieli, przez czas wakacji, Msze św. niedzielne będą odprawiane tylko w kościele.
 8. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 187, 80 oraz za ofiarę indywidualną w wys. 200 zł. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 9. Rozpoczęły się zapisy na młodzieżową, pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę.
 10. W niedzielę 02 lipca, zostanie zorganizowana „Biesiada u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada będzie połączona z zabawą fantową; wszystkich, którzy chcieliby przekazać jakieś rzeczy na fanty lub pomóc w organizowaniu biesiady, prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
 11. Pielgrzymka do Sanktuarium w Św. Krzyżu, jest planowana na 22 lipca br. Zapisy w kancelarii parafialnej. Koszt 130 zł.
 12. Papieskie intencje Apostolstwa modlitwy – CZERWIEC
  O zniesienia tortur – Módlmy się, by międzynarodowa wspólnota w konkretny sposób zaangażowała się w zniesienie tortur oraz zagwarantowała wsparcie dla ofiar i ich rodzin.