Ogłoszenia – XXIV Niedziela zwykła – 17 września 2023 r.

1. Matka Boża, w znaku Jasnogórskiego Wizerunku, rozpoczyna dziś nawiedzanie rodzin mieszkających na osiedlu Traugutta, rozpoczynając od bloku Nr 1.
  2. Jutro, Wspomnienie św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Zachęcam, do szczególnej modlitwy w tym dniu, za dzieci i młodzież. Msza św. w ich intencji o godz. 18.00, a po Mszy św. ognisko integracyjne.
  3. Przypominamy, że po wakacyjnej przerwie, wznowiliśmy spotkania poszczególnych grup parafialnych, każda ze wspólnot jest otwarta na nowe osoby i zaprasza na spotkania.
  4. Spotkanie Kół Żywego Różańca, w przyszłą niedzielę o godz. 16.30.
  5. Spotkanie Rady duszpasterskiej, 27 września o godz. 19.00.
  6. Konferencje przedmałżeńskie, rozpoczną się w drugą niedzielę października. Spotkania będą się odbywały, w Sali przy kaplicy o godz. 8.00.
  7. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej w Domaniewicach, odbędzie się 07 października.
  8. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 303, 50 gr. oraz za ofiarę indywidualną w wys. 200 zł. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  9. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  10.  Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy: WRZESIEŃ
    Za ludzi żyjących na marginesie – Módlmy się za ludzi, którzy żyją na marginesie społeczeństwa, a nawet w nieludzkich warunkach, by nie zostali zapomniani przez instytucje i nigdy nie byli traktowani jako mniej wartościowi.