Ogłoszenia – XXV Niedziela zwykła – 24 września2023 r.

1. Spotkanie Kół Żywego Różańca, dziś o godz. 16.30.
  2. Spotkanie Rady duszpasterskiej, w środę, 27 września, o godz. 19.00.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Nabożeństwa różańcowe, które w naszym kościele będą odprawiane codziennie o godz. 17.15.
  4. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, w przyszłą niedzielę o godz. 11.15 w kaplicy.
  5. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej w Domaniewicach, odbędzie się 07 października. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  6. Konferencje przedmałżeńskie, rozpoczną się w drugą niedzielę października. Spotkania będą się odbywały w Sali przy kaplicy.
  7. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  8. Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy: WRZESIEŃ
    Za ludzi żyjących na marginesie – Módlmy się za ludzi, którzy żyją na marginesie społeczeństwa, a nawet w nieludzkich warunkach, by nie zostali zapomniani przez instytucje i nigdy nie byli traktowani jako mniej wartościowi.