Ogłoszenia – VI Niedziela Wielkanocna – 5 maja 2013 r.

Ogłoszenia – VI Niedziela Wielkanocna  5 maja 2013 r.

 1. Dziś:
  • Uroczystość Pierwszej Komunii św., dziękuję rodzicom, nauczycielom i wychowawcom za przygotowanie dzieci na ten dzień, wszystkim, którzy natrudzili się by ten dzień dobrze przygotować składam serdeczne Bóg zapłać. Dzieci i ich rodziców polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej. Darem dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców dla parafii, jest puszka do przechowywania Eucharystii. Msze św. z udziałem dzieci pierwszokomunijnych w białym tygodniu o godz. 18.00.
  • niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, po każdej Mszy św. modlitwa o powołania.
 2. Litania do Matki Bożej, w białym tygodniu, będzie śpiewana podczas Mszy św. o godz. 18.00
 3. Całym sercem dziękuję za prace wykonane przy kościele w minionym tygodniu.
 4. W przyszłą niedzielę o godz. 10.30, Uroczystość Pierwszej Komunii św. Gr. II. Spowiedź dzieci, w piątek od godz. 16.00
 5.  Jutro rozpoczniemy kwartalne dni modlitw o urodzaje. Naszą modlitwę będziemy zanosić do Boga podczas wieczornych Mszy św.
 6. 13 maja, z kościoła S. Bernardynek w Łowiczu, wyruszy 358 Łowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę prowadzone są w kancelarii parafialnej. Jednocześnie informujemy, że zostanie zorganizowana autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę 18 maja, na powitanie pielgrzymów pieszych. Zapisy na tę pielgrzymkę również w kancelarii parafialnej.
 7.   01 czerwca zostanie zorganizowany wyjazd na spotkanie młodych na Polach Lednickich. Zapisy u katechetów.
 8. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.