Ogłoszenia – III Niedziela zwykła – 21 stycznia 2024 r.

1. Spotkanie opłatkowe Grupy cytrynowej, pieszej pielgrzymki na Jasną Górę, dziś o godz. 15.00.
  2. Koncert Laureatów XI Konkursu Kolęd i Pastorałek, dziś o godz. 16:30 w kościele. Całym sercem zapraszam.
  3. Matka Boża, w znaku Jasnogórskiego Wizerunku, zakończyła nawiedzanie rodzin mieszkających w bl. Traugutta 6. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 12.00, dziękuję za złożoną ofiarę w wys. 950 zł. Obecnie Matka Boża nawiedza rodziny mieszkające w bl. Traugutta 8.
  4. Składam serdeczne Bóg zapłać, za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 130 zł.  Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  5. Dziękuję za dar wspólnej modlitwy i spotkania z rodzinami naszej parafii przy okazji wizyty duszpasterskiej.