Ogłoszenia – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 31 marca 2024 r

Ogłoszenia – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 31 marca 2024 r

 1. Przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Całym sercem dziękuję wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w świętym Triduum Paschalnym, szczególnie dziękuję służbie liturgicznej i chórowi. Całej Asyście dziękuję za udział w procesji rezurekcyjnej, Strażakom za honorową wartę przy „Grobie Pańskim” i za jutrzejszy strażacki dyngus na terenie miasta i Gminy, zebrane przy tej okazji darowizny zostaną przeznaczone na sprzęt i wyposażenie naszych dla naszych strażaków.
 2. Składam serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła i kaplicy na święta. Dziękuję za wykonanie dekoracji i ułożenie kwiatów.
 3. Jutro Msze św. wg porządku niedzielnego.
 4. Nowenna do Miłosierdzia Bożego, dziś i jutro o godz.17.40, przez dni Oktawy wielkanocnej po wieczornej Mszy św., a w piątek o 15.00.
 5. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca, ze względu na Oktawę wielkanocną, nie można w tych dniach odprawiać wotywnych Mszy sw.
 6. W sobotę, po wieczornej Mszy św. i Nowennie do Bożego Miłosierdzia, odmówimy różaniec wynagradzający, którym rozpoczniemy czuwanie przed Najświętszym Sakramentem zakończone Apelem o godz. 21:00.
 7. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 11.15 w kaplicy.
 8. Dziękuję za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kaplicy i kościele.
 9. W najbliższy piątek, ze względu na Oktawę wielkanocną nie obowiązuje post.
 10. Papieskie intencje Apostolstwa modlitwy – KWIECIEŃ
  O szacunek dla kobiet
  Módlmy się, aby wewnętrzne bogactwo i godność kobiet były szanowane we wszystkich kulturach i aby zniknęło zjawisko dyskryminacji, która przynosi tyle cierpienia w różnych częściach świata.