Ogłoszenia – II Niedziela wielkanocna – ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 7 kwietnia

1. Przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Po Mszy św. odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego, o godz. 17.40 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na Caritas. Przez cały tydzień, będzie prowadzona zbiórka środków czystości oraz artykułów papierniczych z przeznaczeniem dla „Domu Mocarzy” w Mocarzewie. Dary serca będzie można składać w kancelarii.
  2. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, się dziś o godz. 11.15.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, w przyszłą niedzielę o godz. 11:15.
  4. Trwa remont kaplicy, wszystkie Msze św. i nabożeństwa są odprawiane w kościele.
  5. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  6. Dziękuję za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kaplicy i kościele.
  7. Wszystkich proszę o modlitwę, o dar pokoju dla świata.
  8. Papieskie intencje Apostolstwa modlitwy – KWIECIEŃ
    O szacunek dla kobiet – Módlmy się, aby wewnętrzne bogactwo i godność kobiet były szanowane we wszystkich kulturach i aby zniknęło zjawisko dyskryminacji, która przynosi tyle cierpienia w różnych częściach świata.