Ogłoszenia – VI Niedziela wielkanocna – 5 maja 2024 r

Ogłoszenia – VI Niedziela wielkanocna – 5 maja 2024 r

 1. Dziś o godz. 10.30, Uroczystość Pierwszej Komunii św., dziękuję rodzicom, katechetom, nauczycielom i wychowawcom za przygotowanie dzieci na ten dzień, wszystkim, którzy pod opieką Ks. Jakuba natrudzili się by ten dzień dobrze przygotować składam serdeczne Bóg zapłać. Dzieci i ich rodziców polecam modlitwie całej Wspólnoty parafialnej. Darem dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców dla parafii jest zestaw nagłośnieniowy i mikrofony ołtarzowe. Msze św. z udziałem dzieci w „białym tygodniu” o godz. 18.00. Litania do Matki Bożej w „białym tygodniu”, będzie śpiewana podczas Mszy św. o godz. 18.00.
 2. W przyszłą niedzielę, o godz. 10.30, Uroczystość Pierwszej Komunii św. grupy drugiej.
 3. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania.
 4. Spotkanie Kół Żywego Różańca, dziś o godz. 16.30.
 5. Od jutra rozpoczniemy Dni Modlitw o urodzaje, a w piątek rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Naszą modlitwę połączymy z wieczorną Mszą św.
 6. W przyszłą niedzielę, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 7. Msze św. przy krzyżach i kapliczkach w nadchodzącym tygodniu:
  • Wola Popowa Dolna – poniedziałek – godz. 19.00
  • Buszkówek – wtorek – godz. 19.00
  • Wola Popowa Górna – środa – godz. 19.00
  • Dobrzelin (Cukrownia) – piątek – godz. 19.00
 8. 13 maja, z kościoła Sióstr Bernardynek w Łowiczu, wyruszy 369 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy na pielgrzymkę są prowadzone w kancelarii parafialnej. Kto chciałby podać osobiste intencje na modlitwę różańcową w czasie pielgrzymki, proszę o składanie ich w zakrystii lub w kancelarii. Jednocześnie informujemy, że zostanie zorganizowana autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę w sobotę 18 maja, na powitanie pielgrzymów pieszych. Wyjazd pielgrzymów o godz. 5:30.
 9. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
 10. Papieskie intencje Apostolstwa modlitwy – MAJ
  O dobrą formację osób zakonnych i seminarzystów
  Módlmy się, aby siostry i bracia zakonni oraz seminarzyści wzrastali w swoim powołaniu, dobrze korzystając z formacji ludzkiej, religijnej, duchowej i wspólnotowej, dzięki czemu staną się wiarygodnymi świadkami Ewangelii.