Ogłoszenia – VII Niedziela wielkanocna – 12 maja 2024 r

Ogłoszenia – VII Niedziela wielkanocna – 12 maja 2024 r

  1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego; o godz. 10:30 Uroczystość Pierwszej Komunii św., dziękuję rodzicom, katechetom, nauczycielom i wychowawcom za przygotowanie dzieci na ten dzień, wszystkim, którzy pod opieką Ks. Jakuba natrudzili się by ten dzień dobrze przygotować składam serdeczne Bóg zapłać. Dzieci i ich rodziców polecam modlitwie całej Wspólnoty parafialnej. Darem dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców dla parafii jest zestaw nagłośnieniowy i mikrofony ołtarzowe.
    Msze św. z udziałem dzieci w „białym tygodniu” o godz. 18.00.
    Litania do Matki Bożej w „białym tygodniu”, będzie śpiewana podczas Mszy św. o godz. 18.00.
  2. Jutro, z kościoła Sióstr Bernardynek w Łowiczu, wyruszy 369 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Jednocześnie informujemy, że została zorganizowana autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę w sobotę 18 maja, na powitanie pielgrzymów pieszych. Wyjazd pielgrzymów o godz. 5:30.
  3. W przyszłą niedzielę, Uroczystość Zesłania Ducha św. kończąca Okres wielkanocny oraz czas spowiedzi i komunii wielkanocnej.
  4. Spotkanie Młodych na Polach Lednickich, w sobotę 01 czerwca. Szczegóły spotkania na plakacie w gablocie przed kościołem. Są jeszcze wolne miejsca.
  5. W dniach od 06 do 14 lipca br., zostanie zorganizowana pielgrzymka rowerowa do Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie, diec. tarnowska. Spotkanie uczestników pielgrzymki, w niedzielę 02 czerwca o godz. 19.00.
  6. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Papieskie intencje Apostolstwa modlitwy – MAJ

O dobrą formację osób zakonnych i seminarzystów
Módlmy się, aby siostry i bracia zakonni oraz seminarzyści wzrastali w swoim powołaniu, dobrze korzystając z formacji ludzkiej, religijnej, duchowej i wspólnotowej, dzięki czemu staną się wiarygodnymi świadkami Ewangelii.