Ogłoszenia – V Niedziela zwykła – 09 lutego 2014 r

Ogłoszenia – V Niedziela zwykła – 09 lutego 2014 r.

1. Dziś godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe a o godz. 18.00, Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  2. We wtorek 11 lutego, Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Msze św. w intencji chorych połączone z sakramentem namaszczenia o godz. 9.00 i 18.00. Prosimy pomóc chorym przybyć na Mszę św.
  3. Również we wtorek, dokona się zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Zużyty sprzęt będzie można przynosić w godz. od 14.30 do 17.00 i przekazywać na samochód, który będzie czekał przed salami katechetycznymi. Zbiórka ta wpisuje się w program pomocy Kościołowi w Afryce.
  4. W dniu 14 lutego, Klub seniora „Spokojna jesień” organizuje wyjazd walentynkowy do Chełmna, miasta św. Walentego. Zapisy w Bibliotece miejskiej.
  5. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  6. Dziękuję za dar wspólnej modlitwy i spotkania z rodzinami naszej parafii przy okazji wizyty duszpasterskiej.