Ogłoszenia – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 8 czerwca 2014

1. Dzisiejszą Uroczystością Zesłania Ducha św., kończymy Okres wielkanocny i jednocześnie czas spowiedzi i Komunii wielkanocnej.
  2. Jutro Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 18.00.
  3. Spotkanie Rady Duszpasterskiej, jutro o godz. 19.00
  4. Uroczysta Msza św. połączona z udzieleniem sakramentu bierzmowania naszej młodzieży, zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. Sakramentu bierzmowania udzieli Ks. Bp Józef Zawitkowski. Zapraszamy do modlitewnego udziału w tej uroczystości.
  5. Spotkanie uczestników pielgrzymki do Wilna odbędzie się 25 czerwca o godz. 19.00. Proszę o przyniesienie na to spotkanie zaliczki w wys. 150 zł.
  6. W niedzielę 29 czerwca, zostanie zorganizowana „Biesiada u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada będzie połączona z zabawą fantową; wszystkich, którzy chcieliby przekazać jakieś rzeczy na fanty lub pomóc w organizowaniu biesiady, prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
  7. Żychlińskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Adaś” i Zespół Szkół Nr 1 w Żychlinie, zapraszają dzieci wraz z rodzicami na piknik rodzinny, który odbędzie się w dniu dzisiejszym, w godz. 14.00 – 18.00, na terenie szkoły.
  8. Ofiary składane dziś na tacę zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.