Ogłoszenia – IV Niedziela Adwentu – 23 grudnia 2012

1. Dziś:
    • o godz. 15.00 zostanie zorganizowane spotkanie opłatkowe dla osób starszych,  samotnych. Całym sercem zapraszam na to spotkanie. Jednocześnie dziękuję wszystkim, którzy zechcieli przyczynić się do przygotowania dzisiejszej wigilii.
    • o godz. 17.30 różaniec
    • spotkanie przygotowujące dla rodziców i rodziców  chrzestnych, przed  chrztem dzieci w pierwszy dzień świąt, dziś po wieczornej Mszy św.
    • po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek z przeznaczeniem na pomoc dla rodziny, która znalazła się w trudnej sytuacji materialnej po spaleniu się dachu na domu.
  2. Po każdej Mszy św. w zakrystii są do nabycia karty świąteczne i świece na stół wigilijny.
  3. Jutro, Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. tylko rano. O godz. 6.00, zostaną odprawione ostatnie roraty, po których zabierzemy betlejemskie światełko pokoju  z kościoła do naszych domów. Światło będą nam przekazywać harcerze. Msza św. w nocy zwana Pasterką, o godz. 24.00.
  4. We wtorek, Uroczystość Narodzenia Pańskiego;
    Msze św. w kościele o godz. 9.00; 10.30; 12.00 i 18.00.
    Podczas Mszy św. o godz. 12.00, zostanie udzielony sakrament chrztu św.
    Msze św. w kaplicy o godz. 9.30; 11.00 i 12.30.
  5. W środę, Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. wg porządku niedzielnego.
  6. Dziękuję Radnym naszej parafii za przekazanie opłatka do naszych rodzin, dziękuję za ofiary składane przy okazji roznoszenia opłatka.
  7. Dziś, po Mszach św. młodzież oazowa rozprowadza sianko na stół wigilijny. Ofiary składane przy tej okazji będą wsparciem ich wyjazdu zimowego w góry
  8. W czwartek rozpoczynamy wizytę duszpasterską w rodzinach naszej parafii. Szczegółowy plan dostępny TUTAJ