Ogłoszenia – III Niedziela zwykła – 17 stycznia 2016 r.

1. Dziś o godz. 16.00 spotkanie Rycerstwa Niepokalanej, a o godz. 17.40 Nieszpory.
  2. Jutro rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. III Konkurs Kolęd i Pastorałek odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę. Przesłuchanie uczestników, w sobotę o godz. 9.30; koncert Laureatów w niedzielę o godz. 17.00. Całym sercem zapraszamy.
  4. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 745,20. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  5. W minionym tygodniu u jednej z rodzin naszej parafii ogień pochłonął część budynku mieszkalnego i gospodarczego. Dziś, po każdej Mszy św. będą zbierane do puszek ofiary na pomoc dla rodziny.
  6. Dziś o godz. 17.00 w Domu Kultury, Koncert kolęd w wykonaniu dzieci i młodzieży.
  7. Dziękuję za dar wspólnej modlitwy i spotkania z rodzinami naszej parafii przy okazji wizyty duszpasterskiej.