Ogłoszenia – XVII Niedziela zwykła – 26 lipca 2020 r.

1. Dziś po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów z okazji Wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców; o godz. 17.30 Różaniec.
  2. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  3. Najbliższa sobota będzie pierwszą w miesiącu. Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00. Po Mszy św. wieczornej różaniec i czuwanie do godz. 21.00.
  4. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku i czas żniw. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach oraz pracujących przy żniwach, polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi. Wszystkich proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
  5. Intencje papieskie – Lipiec powszechna:
    Za rodziny, aby były otaczane miłością i szacunkiem oraz wspierane radą.