Ogłoszenia – XXX Niedziela zwykła – 25 października 2020 r.

1. Dziś, nie odbędzie się spotkanie Kół Żywego Różańca.
  2. W sobotę, ostatnie nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w tych nabożeństwach. Dziękuję dzieciom i młodzieży za udział w konkursie różańcowym.
  3. W niedzielę, Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. wg porządku niedzielnego w kościele i kaplicy. Po Mszy św. o godz. 12.00, modlitwy za naszych bliskich zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych; nie będzie Mszy św. na cmentarzu.
  4. Od 1 do 8 listopada można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie kościoła, kaplicy lub cmentarza i odmówienie modlitwy w intencjach Ojca św. Należy być w stanie łaski uświęcającej i wolnym od przywiązania do grzechu. Odpust ten można ofiarować jedynie za zmarłych.
  5. 02 listopada, Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 10.30, modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach.
  6. Przyjmujemy intencje na całoroczną modlitwę za zmarłych tzw. wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach, modlimy się przez cały rok w drugą niedzielę miesiąca przed Mszą św. o godz. 18.00, a Msza św. wieczorna jest sprawowana za zmarłych polecanych w wypominkach.
  7. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2021 r. i znicze Caritas. Zachęcam, aby na grobach naszych bliskich pojawił się, choć jeden znicz Caritas.
  8. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  9. Październik 2020:
    Intencja ewangelizacyjna: za misję świeckich w Kościele.
    Módlmy się, aby wierni świeccy, a szczególnie kobiety, na mocy chrztu, w większym stopniu byli włączani w podejmowanie odpowiedzialności za Kościół.
    Intencja parafialna: o większe zaangażowanie parafian w życie wspólnot.