Ogłoszenia – IV Niedziela Adwentu – 20 grudnia 2020 r.

1. Nieszpory, dziś o godz. 17.40.
  2. W czwartek, Wigilia Bożego Narodzenia, Msze św. tylko rano. O godz. 6.00, zostaną odprawione ostatnie roraty, po których zabierzemy światło pokoju do naszych domów. Msza św. w nocy zwana pasterką, o godz. 24.00. Przed Pasterką będziemy przeżywać czuwanie w kościele. Przypominam, że zachowujemy postny charakter Wieczerzy wigilijnej.
  3. W piątek, Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. wg porządku niedzielnego. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00.
  4. W sobotę, Święto św. Szczepana. Msze św. wg porządku niedzielnego.
  5. Radni naszej parafii roznoszą opłatek na stół wigilijny. Proszę o życzliwe przyjęcie tego poświęconego chleba wraz z życzeniami świątecznymi. Opłatek jest również do nabycia w zakrystii i kancelarii.
  6. Zachęcam do modlitwy w intencji całej Służby Zdrowia oraz o łaskę zdrowia dla wszystkich dotkniętych chorobą i cierpieniem.
  7. Po każdej Mszy św. są rozprowadzane kalendarze na 2021r. i świece na stół wigilijny.
  8. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 3 198 zł. Ofiary te zostaną przeznaczone na spłacenie wykonanych inwestycji.
  9. Intencje papieskie
     Grudzień: ewangelizacyjna:
    Aby osobistą relację każdego człowieka z Jezusem Chrystusem umacniały Słowo Boże i modlitwa.