Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkanocna – 25 kwietnia 2021 r.

1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkanocną jako niedzielę Chrystusa Dobrego Pasterza. Modlimy się w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  2. Dziś o godzinie 17.30 różaniec.
  3. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Msza św. o Niepokalanym Sercu N. M P. o godzinie 07.00. Po mszy świętej o godzinie 18.00 odmówimy różaniec wynagradzający, który rozpocznie czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do godziny 21.00.
  4. Rozpoczynamy miesiąc maj, zachęcamy do odnowienia i ozdobienia kapliczek i krzyży. Nabożeństwa majowe w tygodniu po mszy św. Wieczornej, a w niedzielę o godzinie 17.40.
  5. 9 i 16 maja będziemy przeżywać uroczystości Pierwszej Komunii świętej. Komunia Święta odbędzie się na dwóch mszach świętych10.30 i 12.00. Już teraz prosimy, aby osoby, których nie dotyczy uroczystość, wybrały inne godziny mszy świętych.
  6. 17 maja o godzinie 06.00 z kościoła sióstr Bernardynek wyruszy 366 Piesza Pielgrzymka Łowicka na Jasną Górę. Więcej informacji na stronie internetowej pielgrzymki.
  7. Dziękujemy za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  8. Zachęcamy do modlitwy w intencji całej służby zdrowia oraz o łaskę zdrowia dla wszystkich dotkniętych chorobą i cierpieniem.