Ogłoszenia – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 23 maja 2021 r.

1. Obchodzimy dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.  Tą uroczystością kończymy okres wielkanocny i rozpoczynamy okres zwykły. Przypominamy o przystąpieniu do spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej.
  2. W poniedziałek 24 maja obchodzimy Święto NMP Matki Kościoła.  Msze Święte o godzinie 07.00, 09.00, 17.30, i 18.00,
  3. Msza dziękczynna za mieszkańców ulicy Barlickiego odprawiona zostanie dziś 23 maja o godzinie 12.00. Po tej Mszy Świętej Matka Boża rozpocznie nawiedzanie mieszkańców Alei Racławickich i ulicy Kwiatowej.
  4. W następną niedzielę 30 maja, spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania o godzinie 10.00 w kaplicy.
  5. Dziękujemy za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  6. Zachęcamy do modlitwy w intencji całej służby zdrowia oraz o łaskę zdrowia dla wszystkich dotkniętych chorobą i cierpieniem.
  7. Intencje papieskie Maj: Módlmy się, aby odpowiedzialni za finanse współpracowali z rządami w celu uregulowania sfery finansowej i chronienia obywateli przed jej zagrożeniami.