Ogłoszenia – XIX Niedziela zwykła – 8 sierpnia 2021 r.

1. Dziś o godz. 17.15, Nabożeństwo wypominkowe, a o godz. 18.00, Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  2. Pamiętajmy w naszych modlitwach o pielgrzymach podążających na Jasną Górę.
  3. Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę, zostanie zorganizowana 26 sierpnia. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  4. W środy, po wieczornej Mszy św. jest odmawiany różaniec.
  5. W sobotę, Wspomnienie św. Maksymiliana M. Kolbe, patrona naszej kaplicy i 80-ta rocznica Jego męczeńskiej śmierci. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 18.00. Uroczysta Msza św. połączona z procesją eucharystyczną o godz. 18.00. Zapraszam do udziału w procesji całą asystę.
  6. W niedzielę, Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30; 9.00; 10.30 i 18.00. Poświęcenie ziół i kwiatów po każdej Mszy św. Po Mszy św. o godz. 6.30, wyruszy 169 piesza pielgrzymka do Suserza. O godz. 6.00 zaśpiewamy Godzinki. Podczas pielgrzymki będziemy prosić Boga, przez wstawiennictwo Matki Najświętszej, o ustanie pandemii. Msza św. dla pielgrzymów z Żychlina w Sanktuarium w Suserzu o godz. 10.15.
  7. Całym sercem dziękuję, za wszystkie prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  8. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele
  9. Dziękczynienie za zebrane plony, odbędzie się 05 września.
  10. Trwa czas letniego wypoczynku i czas żniw. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach oraz pracujących przy żniwach, polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.
  11. Wszystkich proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
  12. Intencje papieskie: sierpień – ewangelizacyjna:  Aby Kościół otrzymał od Ducha Świętego łaskę i siłę do reformowania się w świetle Ewangelii.