Ogłoszenia – Święto Chrztu Pańskiego – 9 stycznia 2022 r.

1. Dzisiejszym Świętem Chrztu Pańskiego, kończymy liturgiczny obchód Okresu Bożego Narodzenia. Podczas Mszy św. o godz. 10.30, będzie się z nami modlił Zespół Ludowy ze Szczawina.
  2. Dziś, o godz. 17.15 nabożeństwo wypominkowe.
  3. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych wraz z rodzicami, odbędzie się dziś o godz. 11.15, a spotkanie kandydatów do bierzmowania o godz. 16.00.
  4. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  5. W przyszłą niedzielę, podczas Mszy św. O godz. 9.00; 10.30 i 12.00, będzie się z nami modliła Kapela Góralska „Póki Co”.
  6. Również w przyszłą niedzielę, po wieczornej Mszy św., spotkanie opłatkowe Grupy cytrynowej, pieszej pielgrzymki na Jasną Górę.
  7. Dziękuję za dar wspólnej modlitwy i spotkania z rodzinami naszej parafii przy okazji wizyty duszpasterskiej. Ofiary składane przy okazji kolędy, zostaną przeznaczone na inwestycje związane z cmentarzem parafialnym.
  8. Zachęcam do modlitwy w intencji Służby Zdrowia oraz o łaskę zdrowia dla wszystkich dotkniętych chorobą i cierpieniem. Proszę o modlitwę, aby ustała zaraza.
  9. Intencje papieskie
    Styczeń
    Módlmy się, aby wszystkie osoby, które doświadczają dyskryminacji i prześladowań na tle religijnym, znalazły w społeczeństwach, w których żyją, uznanie własnych praw i godności, która rodzi się z bycia braćmi.