Ogłoszenia – VI Niedziela zwykła – 13 lutego 2022 r.

1. Nabożeństwo wypominkowe dziś o godz. 17.15, a o godz. 18.00 Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  2. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  3. Dziękuję za dar wspólnej modlitwy i spotkania z rodzinami naszej parafii przy okazji wizyty duszpasterskiej.
  4. Powoli dobiega końca wizyta wizyta duszpasterska w rodzinach wg planu kolędowego. Jeżeli są jeszcze Rodziny, które chciałyby przyjąć dar Bożego błogosławieństwa, to oczekujemy na indywidualne zaproszenia.
  5. Zachęcam do modlitwy w intencji całej Służby Zdrowia, o łaskę zdrowia dla wszystkich dotkniętych chorobą i cierpieniem oraz o ustanie zarazy.
  6. Intencje papieskie:  Luty – Za zakonnice i inne kobiety konsekrowane
    Módlmy się w intencji zakonnic i innych kobiet konsekrowanych ‐ dziękując im za ich misję i odwagę ‐ aby nadal odkrywały nowe odpowiedzi w obliczu wyzwań naszych czasów.