Ogłoszenia – XIII Niedziela zwykła – 30 czerwiec 2013

1.  Całym sercem dziękuję za prace wykonane w kościele i wokół kościoła i plebanii w minionym tygodniu.
  2. Ostatnie nabożeństwo czerwcowe, dziś po Mszy św. o godz. 12.00. Msza św. wieczorna zostanie odprawiona o godz. 19.30 na placu za kaplicą.
  3. W dzisiejszą niedzielę organizujemy parafialną „Biesiadę u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada jest połączona z zabawą fantową, którą rozpoczniemy po Mszy św. o godz. 7.00.
    Program biesiady będzie następujący:

• 08.00 – 19.00 zabawa fantowa;
    • 16.00 – 19.15 występy kapel ludowych i zespołów muzycznych;
    • 19.30 Msza św. w int. ofiarodawców
    • 20.30 – 22.00 zabawa połączona ze wspólnym śpiewaniem;

Zachęcam do przyniesienia ciast i potraw by podzielić się nimi z innymi. Jednocześnie całym sercem dziękuję wszystkim, którzy tak chętnie zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie naszego dzisiejszego spotkania. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom i sponsorom
    Podczas trwania biesiady: gril, grochówka, ciasto i inne smakołyki.

4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
    • czwartek – Msza św. z modlitwą o powołania o godz. 18.00
    • piątek –  Spowiedź św. od godz. 7.00 i 15.30. Zachęcamy do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7.30 i 17.30. Wizyty u chorych od godz. 9.00; proszę o zgłaszanie chorych.
    • sobota – Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00 i 18.00.
  5. Całym sercem zachęcam byśmy planując wakacje i urlopy uwzględnili udział   w sierpniowej pieszej pielgrzymce na Jasną Górę.
  6. Przypominamy, że o okresie wakacyjnym Msze św. niedzielne są odprawiane tylko w kościele.
  7. Żychliński Dom Kultury wraz ze Stowarzyszeniem na rzecz rozwoju Gminy Żychlin organizują projekt wakacyjny „Wakacyjna przygoda”. Zapisy prowadzone są od 24 czerwca w godz. 8.00 – 16.00, w Domu Kultury.
  8. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających zawierzam na modlitwie patronom naszej parafii, świętym Ap. Piotrowi i Pawłowi, oraz Matce Bożej Nieustającej Pomocy.