Ogłoszenia – XXVII Niedziela zwykła – 06 październik 2013 r.

Ogłoszenia – XXVII Niedziela zwykła – 06 październik 2013 r.

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. modlitwa o powołania; o godz. 17.15 różaniec; po każdej Mszy św., zbiórka ofiar do puszek na pomoc ofiarom wojny w Syrii.
 2. Składam serdeczne podziękowanie za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele.
 3. Spotkanie grupy 3 klas III przygotowujących się do bierzmowania, w środę 9 października o godz. 16.15.
 4. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Domaniewic, w najbliższą sobotę. Zapisy w kancelarii parafialnej, wyjazd o godz. 9.00
 5. Konferencje przedmałżeńskie odbywają się w niedzielę o godz. 8.00.
 6. W przyszłą niedzielę o godz. 14.00 rozpoczniemy kurs dla kandydatów na lektorów, a o godz.15.00 spotkanie grupy Cytrynowej, pieszej pielgrzymki na Jasną Górę.
 7. Również w przyszłą niedzielę będziemy uroczyście obchodzić XIII Dzień Papieski” , pod hasłem Jan Paweł II – papież dialogu. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na fundusz stypendialny przeznaczony dla zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin. Budujemy w ten sposób żywy pomnik dla bł. Jana Pawła II. O godz. 14.45 w sali pod kaplicą, projekcja filmu „Cristiada”
 8. Osoby, które chciałyby korzystać z pomocy żywnościowej Caritas proszone są o zapisywanie się w kancelarii parafialnej.
 9. W zakrystii po każdej Mszy św. są rozprowadzane kalendarze diecezjalne i znicze caritas.
 10. Ofiary składane na tacę przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne
 11. Biblioteka Miejska zaprasza na spotkanie z Arturem Andrusem, w czwartek 10 października o godz. 18.00 w lokalu „ Pod wierzbą”.