Ogłoszenia – XXXI Niedziela zwykła – 03 listopad 2013 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. modlitwa o powołania; o godz. 17.30 nabożeństwo eucharystyczne.
  2. Składam serdeczne podziękowanie za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00, w sali pod kaplicą, film o św. O. Pio.
  4. Przyjmujemy intencje na całoroczną modlitwę za zmarłych tzw. wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach, modlimy się przez cały rok w drugą niedzielę miesiąca przed Mszą św. o godz. 18.00, a Msza wieczorna jest sprawowana za zmarłych polecanych w wypominkach.
  5. Jest planowana pielgrzymka na uroczystość kanonizacji bł. Jana Pawła II. Zainteresowanych proszę o kontakt w kancelarii parafialnej.
  6. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  7. Po każdej Mszy św. są rozprowadzane kalendarze diecezjalne i znicze caritas.